0266 227 10 33asosgarden@hotmail.comPaşaalanı Mh. 360. Sk. No:9/A (yay/ada avm arkası) Karesi / Balıkesir

Kurumsal

ASOS GARDEN Kır Düğün Sarayı'nda Muhteşem Bir Düğüne Hazır mısınız?

Asos Garden 2000 m² alana kurulmuş 1400 kişi açık alan ile Balıkesir'de kır düğününe uygun ruhsat sahibi olan ayrıca kır düğün konseptine uygun hazırlanmış ilk ve tek kır düğün bahçesidir. 

Tarihin muhteşem kalıntınlarından esinlenerek hazırlanan Asos Garden Kır Düğün Sarayı'nın giriş kapısı Dolma Bahçe Sarayı Saltanat Kapısı şeklinde hazırlanmıştır. Kır düğün sarayımızın her bir köşesi heykel traş taş ustalarımız tarafından tektek taş oymaları sonucunda hazırlanmıştır. Kır Düğün Sarayımızın her bir köşesinde harika sanat eseri heykeller bulunmaktadır. Bu heykellerin önünde ve sarayımızın dört bir yanında harika fotoğraf kareleri yakalayabilir ve bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Düğün Sarayımızın komple yerleri çim den oluşmaktadır ayrıca oyun pistimiz kaymaz mermer den hazırlanmıştır. Güçlü ses sistemi, ışık sistemi ve volkan sistemleri ile donatılmıştır. 1000 Araç kapasiteli otoparkı mevcuttur.

Sevdikleriniz ile muhteşem bir gün geçireceğiniz Düğün Saray'ımızın konsepti; Yemekli (Beyaz Et, Kırmızı Et) ve Yemeksiz (Pasta, Kola) şeklindedir. 

Çocuklarınızı unutmadık.! Çocuk parkı ve palyaço hizmeti ile ufak misafirlerimizin de keyifli zaman geçirebileceği bir alan hazırladık. Ayrıca mini kafeteryamız ve büfemiz ile sıcak soğuk meşrubat çeşitleri servisimiz de mevcuttur. 

MENÜ

MENÜLERİMİZ

İLETİŞİM

Paşaalanı Mh. 360. Sk. No:9/A (yay/ada avm arkası) Karesi / Balıkesir
0266 227 10 33
asosgarden@hotmail.com